24.05.2005 :: 16:41
Wieczorem cisza pokryła świat, Gwiazdy zabłysły na niebie. Każdy ma w sercu jakiś kwiat, A ja mam w sercu Ciebie Moja miłość błądzi nocą, wciąż przy Tobie myśli Me. Chce iść z Tobą razem o zmroku, gdy gwiazdy Są już na niebie i powiedzieć kocham Cię :) Noce spędzone bez Ciebie, są jak czarne chmury na niebie. Zimno i pustka mnie otacza, tęsknota za Tobą się we mnie nawraca Pocałunek to mowa miłości, przyjdź proszę do mnie porozmawiać w namiętności Uśmiechnij się ; jesteś wspaniały! Uśmiechnij się ; jesteś kochany! Uśmiechnij się ; jesteś miłością! Uśmiechnij się ; jesteś radością! Mój kwiatuszku, mój wspaniały. Mój jedyny ukochany. Moje serce Ciebie chce, cierpi kiedy nie ma Cię. Jeśli mówisz - mów szczerością, Jeśli gardzisz - gardź podłością, Jeśli cierpisz - cierp wytrwale, Jeśli kochasz - kochaj stale. Miłość to wielkie słowo I ten je tylko rozumie, Kto raz kochał I więcej kochać nie umie Miłość to wielka księga Słowo "Kocham" - to jej treść, Pocałunek- to przysięga, A to warte wszystko łez. MaCiE Tu TaKiCh SuPEr WiRsYkóW !!HyHy WyPaSnE